نقد تخصصی بازی Star wars: Jedi fallen order

بازی Star wars: Jedi fallen order یا جنگ ستارگان : سقوط جدای اثر جدید استودیو respawn و شرکت EA در سبک اکشن ماجرایی سوم شخص است که در سال 2019 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر شد. با ما با نقد Star wars: jedi fallen order همراه باشید.

نمرات ما به بازی Star wars: Jedi fallen order

نمره گرافیک فنی بازی : 8.5

نمره گرافیک هنری بازی : 9

نمره بهینه سازی و روان بودن بازی و عدم وجود باگ کرافیکی: 7.5

نمره کل بخش گرافیک بازی: 8.2

نمره روند داستان بازی : 8

نمره شخصیت پردازی بازی : 8.5

نمره میزان محتوای داستانی بازی : 7.5

نمره کل بخش داستان بازی: 8

نمره طراحی مراحل بازی: 8.5

نمره جذابیت و تنوع گیم پلی : 8

نمره بخش انلاین یا چند نفره : _

نمره عدم وجود باگ در بازی : 8

نمره میزان محتوای گیم پلی :8 (کافی و مناسب)

نمره کل بخش گیم پلی بازی : 8.1

نمره موسیقی بازی : 8

نمره صداگذاری و دوبلاژ: 8

نمره کل بخش صدا بازی : 8

میزان براورده کردن انتظارات : 90%

آیا بازی Star wars: Jedi fallen order ارزش خرید و تجربه کردن را دارد ؟ اگر جز طرفداران دنیای جنگ ستارگان هستید قطعا ارزش خرید و تجربه کردن را خواهد داشت.

نمره کل وبسایت پارس کریتیک به این بازی :

81

بررسی بازی جنگ ستارگان : سقوط جدای

نقاط قوت بازی Star wars: Jedi fallen order :

  • گرافیک هنری زیبا مخصوصا در طراحی محیط ها و مناظر بازی
  • داستان قابل قبول از زندگی یک جدای تازه کار
  • شخصیت پردازی مناسب و کار شده و پرداخت مناسب اکثر شخصیت های داستان بازی
  • طراحی چالش برانگیز مراحل بازی مخصوصا معما های محیط و مبارزه با دشمنان
  • الگو برداری درست و به جا از بازی Sekiro shadows die twice

نقاط ضعف بازی Star wars: jedi fallen order :

  • وجود مشکلات فنی مانند افت فریم و… در نسخه PC بازی
  • وجو برخی باگ های گرافیکی ازار دهنده در بازی
  • تنوع پایین دشمنان و باس های بازی
گیم پلی و محیط بازی Star wars: Jedi fallen order

نظر منتقد :

بازی Star wars: Jedi fallen order یک اثر قابل قبول و سرگرم کننده از سری بازی های جنگ ستارگان است که توسط استودیویی ساخته شده که تجربه ساخت سری موفق titanfall را دارد و اینبار هم به خوبی از پس ساخت بازی یک بازی سینگل پلیر داستان محور در سبک اکشن ماجرایی سوم شخص یعنی Star wars: jedi fallen order برامده است.

داستان بازی درباره بازسازی jedi order و تبدیل شدن یک پادوان به نام کال کستیس به یک جدای است که در این راه با اشخاص مختلفی از فرقه jedi ها اشنا شده و ماجراهای خطرناکی برای او در مبارزه با امپبراطوری اتفاق می افتد. داستان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order پنج سال پس از فیلم  Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith و قبل ازفیلم  Star Wars: Episode IV – A New Hope روایت می‌شود. 

گیم پلی بازی شباهت زیادی به گیم پلی بازی Sekiro shadows die twice دارد و این برا می توان در بخش مبارزات بازی و سیستم درخت مهارت های شخصیت اصلی به سادگی متوجه شد اما این الگو برداری به درستی انجام شده و باعث شده شاهد یک گیم پلی چالش برانگیز باشیم اما خب فاصله زیاد چک پوینت های بازی از یکدیگر کمی از لذت بازی کاسته است ولی خب اگر بخواهیم به صورت کلی به گیم پلی بازی نگاه کنیم تلفیقی از بازی های شاهزاده ایرانی و Sekiro shadows die twice می باشد با تمی فضایی!

در کل بازی جنگ ستارگان : سقوط جدای یا Star wars: Jedi fallen order با وجود اینکه یک بازی شاهکار نیست اما می تواند به خوبی انتظارات طرفداران دنیای جنگ ستارگان و طرفداران بازی های سینگل پلیر را براورده کند و در تمامی بخش ها از گیم پلی تا داستان و موسیقی و گرافیک یک تجربه خوب و راضی کننده را برای گیمر ها رقم بزند , چیزی که در این روز های کمبود بازی های سینگل پلیر با کیفیت واقعا صنعت گیم به ان نیاز دارد و باید بابت ان از استودیو کاربلد respawn تقدیر کرد.

این نقد و بررسی بر روی نسخه PC بازی انجام شده است.

شما گیمر های عزیز سایت پارس کریتیک می توانید با رفتن به بخش نقد و بررسی بازی سایت ما نقد های دیگر ما از بازی های مختلف روز جهان را نیز مطالعه کنید و همچنین اگر مایل هستید نظرات خودرا پیرامون بازی Star wars: Jedi fallen order دربخش نظرات این پست با ما به اشتراک بگذارید.نمره کاربران سایت : شما هم نمره خودتان را به این اثر ثبت کنید!
میانگین: 4]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *